Купити або встановити бетонний паркан

Будь-який житель нашого регіону - Київ, Київська, Житомирська, Чернігівська області - може купити, або замовити установку паркану з бетонних плит, сітки рабиці, зварної сітки, комбінованих (бетон + наповнення з профнастилу в металевому каркасі) на металевих стовпах або бетонних. Ціна (вартість) бетонного паркану складається з вартості частин і робіт:

  1. Стовп бетонний
  2. Плита бетонна
  3. Монтаж (установка) паркану
  4. Щебінь, цемент, пісок (бетон) для бетонування стовпів
  5. Закладення щілин між плитами в процесі монтажу
  6. Доставка матеріалів з навантаженням і розвантаженням
  7. При необхідності перевірка горизонту землі нівеліром.

Установка бетонної огорожі (секційного / європаркану) вимагає чималих зусиль і певної кваліфікації, так як кожна одиниця бетонного паркану - плита бетонна, стовп бетонний - важить 70-80 кг. і піднімати бетонні плити вручну на 2,5 м. важко. Ми вміємо будувати секційний, бетонний паркан швидко, якісно і надійно. Не кожна організація дає Вам гарантію на 5 років, а ми даємо.

Встановлення огорожі з бетону висотою 2 метри завдовжки 100 м. Здійснюється за 2 дня трьома кваліфікованими робітниками. При оформленні договору про встановлення декоративного паркану необхідно сплатити 50% вартості замовлення, а решта - розрахунок після закінчення монтажу. Ціна бетонного паркану залежить від віддаленості об'єкта будівництва від нашої бази (що впливає на вартість доставки). Ми маємо власні автомобілі різної вантажопідйомності, які доставляють вантаж швидко і без втрат. Ми постійно оновлюємо асортимент наших виробів. В цьому році ми почали виробляти плити чотирьох нових видів, також новий виріб - це фундаментну плиту. Вона підставляється під низ огорожі, дозволяє збільшити висоту огорожі на 15 см. І прикриває просвіти під парканом - адже бетонна плита розташована строго горизонтально, а грунт ідеально прилягати до низу плити не може.

Також в цьому році ми почали виробництво бетонних квітників. Бетонні квітники можуть бути різних розмірів від 2 * 0,5 м, які монтуються на місці установки до 0,5 * 0,5 м які ми готуємо на виробничій базі. Ваза для квітів, дерев може бути розфарбована в будь-який колір.

Купити бетонний паркан, вази для квітів і дерев, квітники, фундаментні плити, бетонну плиту - можна у нас. Ціну виробів уточнюйте у менеджерів.