Про компанію «ЗАБОР - КИЇВ»

Наше підприємство «Забор - Київ» виготовляє і монтує декоративні бетонні набірні паркани, забори (єврозабори) і паркани з профнастилу.

Виготовлення бетонної огорожіНа ринку єврозаборів

ми працюємо з 1999 року

завоювавши довіру багатьох сотень клієнтів м.Києва, Київської, Житомирської та Чернігівської областей. Велика частина наших нових замовників приходять до нас за рекомендацією клієнтів, яким ми вже поставили бетонний паркан або огорожу з профнастилу. Маючи власні виробничі потужності, ми виготовляємо бетонні паркани (єврозабори), які здатні служити Вам довгі роки.

Компанія «Забор - Київ» кращий вибір в категорії ціна - якість.

За найнижчу ціну гарантуємо високу якість продукції.

Бетонний паркан набірний (єврозабор) виготовляється з якісного цементу М - 500, річкового піску, пластифікатора, гранітного гравію і арматури ВР-1. Набірний декоративний паркан (європаркан) - це швидке не дороге рішення проблеми огорожі вашої ділянки. Ми виробляємо понад 25 видів декоративних бетонних плит.

Ціна на паркани, ворота і хвіртки нижче, ніж у конкурентів - бо ми ВИРОБНИК, а не фірма - перекупник. Виготовлення та продаж набірних бетонних парканів, встановлення огорож з профнастилу, ворота і калитки - та сфера діяльності, де ми можемо вважати себе професіоналами.